Şehir İçi Taşımacılık

Şehir İçi Taşımacılık

Taşıma öncesi eşyaların tahliye edileceği evde ve çevresinde ücretsiz ve gerekli ekspertiz hizmetini gerçekleştirecek olan uzmanlarımız, eşyaların en güvenli şekilde taşınması için tüm aşamaları büyük bir titizlikle takip edecektir. Eğer eşyalarınız ikinci veya daha üst katlarda ise asansörlü taşıma hizmetinin en güvenli yapılacağı yeri belirler ve sonrasında yüklenecek eşya sıralamasına göre gerekli düzenlemelerin nasıl yapılacağını inceler.

Sonrasında gelen profesyonel taşıma ekibimiz eşyaları fotoğraflayarak güvenli paketleme işlemine geçecektir. Paketleme işlemi esnasında de-montajı yapılacak eşyalar da sökülerek yeni evinizde tekrar montajı yapılmaktadır.

Güvenli taşıma işlemi yeni evinize gerçekleşirken ikinci bir güvenlik önlemi olarak sigorta hizmeti de gerçekleştirilecektir. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi sahiplenecek ve sizin için gerekli tüm önlemleri alarak eşyanızı evinizde istediğiniz yere yerleştireceğiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti esas hedefimizdir. Bu sebeple bizi tercih ettiğinizde eşyalarınızı güvenli ellere emanet etmenizin ferahlığını yaşayın. Bizimle hemen iletişime geçmek için lütfen arayın.